OGŁOSZENIE

Drzwi garażowe i otwieracze

– pełna usługa –

naprawa, serwis,
instalacja
tel. 708-528-4147

REDAKCJA

Adres: 6144 W. Belmont Ave.,
Chicago, IL 60634
Redakcja: (773) 202-0606,
fax: (773) 202-1818 

E-mail: kurier@kurierchicago.com

Misja dla ubogich
Polonia
Chicago
Weather Icon

Koronawirus sprawił, że początek roku – zwykle ekscytujący czas – w kolejnych miesiącach zmienił się w kompletny chaos. Prosperujące przedsięwzięcia, podróże, spotkania rodzinne i nowe miejsca pracy zostały zastąpione przez dystans społeczny, Zoom, globalny strach i co najgorsze, paniczne zakupy. Święta również zapowiadają się na zupełnie inne niż zwykle. Przy tak dużej liczbie ludzi bez pracy, obdarowywanie się prezentami i wydatki stały się niemal w całości ograniczone. To jeszcze tylko pogorszy stres i lęk, które dotykają teraz wielu osób.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze ciągła obawa, że zakupiony prezent nie będzie tym, czego obdarowany tak naprawdę chciał. W ankiecie przeprowadzonej wśród 1300 Polaków zapytano o niewygodne wręczanie prezentów i aż 29 procent ankietowanych odpowiedziało, że było świadkiem negatywnych reakcji – w tym krzyków – członków rodziny na prezent. W tym roku, Święta mogą być mniej radosne i uroczyste niż zwykle, dlatego nasuwa się pytanie: dlaczego mielibyśmy stawiać się w sytuacji, gdzie obdarowany naszym prezentem miałby jeszcze bardziej zepsuć świąteczną atmosferę?
Kupując niechciany podarunek, tworzymy łańcuch strat. Tracimy czas, pieniądze i starania włożone w pakowanie prezentu. Dochodzi do tego strata papieru do pakowania oraz strata miejsca w domu osoby obdarowanej. W wielu przypadkach, niechciane prezenty są często wyrzucane i, niestety, ze względu na brak zainteresowania podarkiem, są one wyrzucane w nieodpowiedni sposób. To jeszcze bardziej niszczy środowisko. Zaśmiecamy ziemię nie tylko prezentami, ale również opakowaniami – zużywamy ponad 320 000 kilometrów papieru do pakowania, który również szkodzi środowisku.
 
Wszystko to prowadzi do jednego wniosku: w te Święta, Polacy powinni dawać sobie podarunki pieniężne. Obdarowując bliskich pieniędzmi, dajesz im możliwość zaoszczędzenia ich, wykorzystania do zapłaty rachunków bądź też zakupu rzeczy, którą faktycznie bardzo chcieli. Wręczając pieniądze, pomagasz im także w odzyskaniu wolności finansowej, a dzięki Skrill Money Transfer możesz zrobić to bezpiecznie. Minęły czasy ryzykownych przelewów, a dzięki stronie internetowej i aplikacji mobilnej, nie musisz już stać w kolejce, aby przesłać lub odebrać pieniądze. To wszystko dzięki współpracy Skrill z wszystkimi bankami w Polsce umożliwiającej klientom wysłanie środków bezpośrednio na konto bankowe odbiorców.
Firma Skrill Money Transfer z dumą działa jako członek PaySafe Group, będącej na rynku od ponad 20 lat. Obsługując setki tysięcy zadowolonych klientów, PaySafe Group jest niezwykle dumna z „doskonałej” opinii na Trustpilot – portalu z recenzjami klientów. A więc na co czekasz? Zrób komuś przyjemność w Święta i dziel się radością – nie śmieciami – w tym świątecznym czasie! Wyślij pieniądze do Polski już dziś ze Skrill, bez żadnych opłat i po bardzo konkurencyjnym kursie wymiany walut. Strona Skrill jest dostępna w języku polskich, a dla tych preferujących robienie przeleów ‘on the go’, Skrill posiada aplikacje mobilne.

Kurs Walut NBP
Waluta Kurs
Bat (Tajlandia) 0.1192 PLN
Dolar amerykański 3.7374 PLN
Dolar australijski 2.8944 PLN
Dolar kanadyjski 3.0791 PLN
Euro 4.5316 PLN
Forint (Węgry) 0.012722 PLN
Frank szwajcarski 4.1413 PLN
Funt szterling 5.2571 PLN
Jen (Japonia) 0.034199 PLN
Korona czeska 0.1776 PLN
Rubel rosyjski 0.0505 PLN
OGŁOSZENIA

Drzwi garażowe i otwieracze

pełna usługa

– naprawa, serwis,
instalacja
tel. 708-528-4147


Zatrudnimy od zaraz osoby do pracy
na magazynie w hurtowni artykułów spożywczych w Des Plaines. Stała praca, pełny etat.
Osoby zainteresowane prosimy dzwonić do P. Małgorzaty
847-795-2664


 

Zatrudnię pracowników do sidingu i okien. Stała praca.
847-962-9970